Pokročilý

Zdál se Vam podobny typ snů?

Popisu situaci: Bavil jsem se s jedním člověkem a ten mi řekl že už byl volit. Tak ja mu říkam, že to je pitomost, protože volby ještě nebyly, že bud kecy blbosti nebo jsme ve snu. V tom momente všechno ztmavlo a ja se probudil. Jenže ne probudil. Byl to opet sen, ale už takový živější a mel jsem jaksi i jasnější mysl (jakoby probuzeny bdely). Dalo se trochu měnit i prostředí a dej toho snu.

Pak jsem se probudil, ale zas to byl sen, tak jsem si poručil další probuzení. To už se povedlo.
Doplňuji:
Než jsem šel spát, tak jsem si o lucidních snech četl. Ale podle jejich popisů můžou ten sen měnit celý, mě to šlo jen dost omezeně.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

a nedíval jsi se předtím na film Počátek?...popsal jsi částečně jeho scénář .-)))

Další odpovědi:

Pokročilý

Jo, tomu se říká "lucidní snění".
Doplňuji:
Každý to má trochu jinak. I když sen šel měnit jen omezeně a uvědomil sis přitom, že jsi ve snu, pak to byl lucidní sen. Mně už se to teď moc nestává, nejčastěji to bývalo v dětství nebo v pubertě. Nejlepší byly ty "lítací" :-)

Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/L ucidn%C3%AD_sn%C4%9Bn%C3%AD

Stříbrný

Jednou jsem tak něco dělal, nepamatuju si co, ale pak jsem si uvědomil, že jsem ve snu a měl bych se vzbudit, tak jsem se vzbudil. Ale uvědomil jsem si že stále spím a měl bych se vzbudit, tak jsem se vzbudil.... Ani nevím kolikrát. To probouzení bylo vždy stejné....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1277
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.