zzzzz

Zdá se vám to jako dvojí metr?

Slyšeli jste dnes ve zprávách o zveřejnění telefonních čísel politiků?

Stěžují si, že jim lide volají a píší a že se jedná o porušení zákona na ochranu osobních údajů, pokud předtím své číslo nezveřejnili sami. Už to byla i vyšetřovat policie. Já taky svoje číslo nezveřejňuji a každou chvíli mi volá nějaká cizí firma a obtěžuje mě s nabídkami. Mám to tedy chápat tak, že s mým číslem si může každý dělat, co chce, firmy ho mohou šířit, ale jejich čísla se nikde šířit nesmí???

Nejlepší odpověď
badisko

jojo …ze se nad tim.. este nekdo pozastavuje …mate to tam jakesi pretocene…

Další odpovědi
BANAN93

Přesně !!!!!!!!!

Drap

Tak jak říkáš a neplatí to jen u telefoních čísel. Zkrátka : Na chudý lid musí být přísnost.

venkovan

Můžeš se tomu bránit u příslušného úřadu.
Ale pozor na skutečnost, že leckde v dotaznících, průzkumech, objednávkách přes internet kliknutím také suklasíme s předáním informací třetí osobě – například pro vyhodnocení průzkumu.
Já osobně se podobným soutěžím a dalším akcím vyhýbám – za odpověď na stupidní otázku leckdo získá cenný kontakt.