Hawajka

Zdá se váám lepší Odpovedi.cz, nebo Zpovednice.cz ?

Nejlepší odpověď
quentos

Určitě Odpovědi.cz, rozdíl úrovně je znát na první pohled.

Další odpovědi
anonym

Náám se zdá lepší Odpovedi.cz

Lamalam

Rozhodně Zpovědnice. Je to tam takové optimističtější, jsou tam veselí a vyrovnaní lidé a člověk se tam dozví spoustu praktických a užitečných informací.

JájsemRaibek

100% odpovědi, protože tu jsou hezké holky a kluci se tu holkám taky líběj.
Na zpovědnici to je samé ježibaba :D

setapouch

Setapouch je pouze zde, tak muzes hadat, kde si rad zanadava ;)

anonym

Nemohu posoudit,jelikož na zpovědnici nelezu.
Když tam mi dej na ní číslo,pokusím se na ní někdy vlézt,ale může to bejt dobrá baba.

Nevíteto?

Odpovědi.cz, je to tady takový důvěryhodnější 🙂

gecco

Lamalam – ;-DD

Lamalam

Někdy se tam mrknu, když na mě leze splín. Okamžitě se mi udělá líp.

pusinka50

Lamalam: mám splín, tak místo nutných domácích prací asi vlezu na zpovědnici:-)) Vůbec ten server nezmám:-)