FikeCZ

Zbytky z Win 8

Tak jako každy normalni uživatel jsem si chtěl vyzkoušet win 8..po tom co jsem je dlouho nepoužíval sem hledal odinstalaci..ne­našel jsem a proto sem zformatoval disk E na kterem byli ( na C jsou XP) .I tak mi to postartu hlasí že tam jsou a že potřebují opravu..Nevíte někdo jak se jich zbavit úplně? :D

Odpovědi
anonym

A ty máš jeden HDD rozdělený na oddíly nebo ten disk E je samostatný fyzický? Pokud to máš jen na oddíly, tak C budeš mít nejspíš jako primární, tzn. že se ti nějaký věci z osmiček zapsaly tam.

anonym

Spusť systém z bootovacího CD (instalační), dej opravu systému, v příkazovém řádku zadej příkazy „fixboot“ enter a „fixmbr“ enter.
To opraví zavaděč systému a mělo by to jít.

V biosu musí být nastavení bootování z CD jako první, až pak boot z HDD.
Hlavně kdybys došel při instalaci, k formátování disku tak to nedávej, přišel bys o veškeré data a musel bys instalovat XP znova.