Bronzový

Zaznamenali jste, jak se náhle dostalo naše zdravotnictví ze čtvrtstoletí trvajícího deficitu do plusu?

Alespoň podle dnešních zpráv na ČT1 v 19 h. Věříte tomu?

Jen pár slov k mé otázce: kromě toho, co píše Reezo, jsem při tom myslel hlavně na imigranty. Jak náhle se nacházejí nové a nové finanční prostředky na jejich podporu včetně lékařských vyšetření atp. Doposavad zdravotnictví jen brečelo a brečelo. Jakmile začali lidé řvát, že na našince a naše děti se musí pořádat sbírky a vybírat víčka od "petek", náhle se stala neuvěřitelná věc. Zdravotnictví hospodaří s přebytkem! Zdravotnictví z čista jasna povstalo z popele jako bájný pták Fénix a je v plusu!!! A to není všechno. Též je možné zachytit zprávy o tom, jak se začalo dařit našemu hospodářství (bezmála nejvíc z celé EU), jak vznikají nová pracovní místa,.... A tohle všechno jim máme věřit? Prostě je třeba uklidňovat národ do poslední chvilky, dokud to jde. Ale jak vidím, nebyl jsem pochopen, nebo je to většině lidí fuk, či dokonce jim tento stav vyhovuje.
Tentokrát mě lahny zklamal.
No nic, tak zase někdy příště...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Lol Lahny ty jsi to zabil. Lidi co tomu rozumějí... :-D Já si myslím, že je všechno v úpadku díky zlodějům, kteří se točí v politice od revoluce.

Další odpovědi:

Stříbrný

Asi to bude tím, že tady nevládne zlodějská ODS a spol. ,ale lidí co tomu rozumějí.

Stříbrný

nevěřím a nástroj verifikace údajů není, jsou to báchorky a zbožná příní s cílem ohlupovat zpitomělé lidi dál

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3361
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1079
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 653

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.