sunchAtor

Zažili jste šikanu? Pokud ano, jakou?

Dělám referát na občanku na téma šikana. Chtěla bych nějaký příklad k tomuto tématu. Takže bych byla ráda, kdybyste mi do komentáře napsali, jaká byla vaše šikana a tak. Předem děkuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Z dnešního pohledu každý kdo byl na vojně zažil šikanu. Někdy i opravdovou a drsnou.

Další odpovědi
bolak

Já, v práci. Šéf mně nutil, abych tam chodil každej den, i v pátek a v pondělí, a musel jsem tam zůstávat někdy i několik hodin denně!!

A jednóu, když jsem udělal nějakou chybu, a připravil jsem ho na zakázce o 50.000 ká čé.....

.....mě pokáral, svině!

anonym

Šikana byla na vojně,každý jí prožil ,kdo sloužil.

Pepa25

Ne, i když se dá říct, že bych byl asi dobrý terč. Na vojně jsem nebyl.

VeRe1983

Zažil, na druhém stupni ZŠ, obnášelo drobné posluhování jako nošení učebnic, vypracování úkolů, dělání vopiček ze sebe samotného, musel jsem třeba říct nejošklivější holce ze třídy, že se mi líbí a že jí miluju, pak jsem si musel dávat facky. Ti „moji pánové“ mi za to dokonce i „platili“ drobnými mincemi. Ale přestalo je to docela brzo bavit, asi jsem neschopný i coby objekt šikany :).

Reezo

šikana má hodně podob. Špatně se určuje jestli jde skutečně o šikanu či nikoliv. Máš třeba šikanu mezi dětmi, v zaměstnání i policista tě může šikanovat. Neříkám že vždy, ale někdy si to ti lidé zaslouží.

lexx

Cha…v zaměstnání téměř denně, naproti tomu vojna (ZVS) to byl pionýrský tábor, po prvním půlroce služby teda.