Avatar uživatele
sunchAtor

Zažili jste šikanu? Pokud ano, jakou?

Dělám referát na občanku na téma šikana. Chtěla bych nějaký příklad k tomuto tématu. Takže bych byla ráda, kdybyste mi do komentáře napsali, jaká byla vaše šikana a tak. Předem děkuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? bolak, Nevíteto? před 3314 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Z dnešního pohledu každý kdo byl na vojně zažil šikanu. Někdy i opravdovou a drsnou.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Já, v práci. Šéf mně nutil, abych tam chodil každej den, i v pátek a v pondělí, a musel jsem tam zůstávat někdy i několik hodin denně!!

A jednóu, když jsem udělal nějakou chybu, a připravil jsem ho na zakázce o 50.000 ká čé.....

.....mě pokáral, svině!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Šikana byla na vojně,každý jí prožil ,kdo sloužil.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Ne, i když se dá říct, že bych byl asi dobrý terč. Na vojně jsem nebyl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
VeRe1983

Zažil, na druhém stupni ZŠ, obnášelo drobné posluhování jako nošení učebnic, vypracování úkolů, dělání vopiček ze sebe samotného, musel jsem třeba říct nejošklivější holce ze třídy, že se mi líbí a že jí miluju, pak jsem si musel dávat facky. Ti „moji pánové“ mi za to dokonce i „platili“ drobnými mincemi. Ale přestalo je to docela brzo bavit, asi jsem neschopný i coby objekt šikany :).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Reezo

šikana má hodně podob. Špatně se určuje jestli jde skutečně o šikanu či nikoliv. Máš třeba šikanu mezi dětmi, v zaměstnání i policista tě může šikanovat. Neříkám že vždy, ale někdy si to ti lidé zaslouží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

Cha…v zaměstnání téměř denně, naproti tomu vojna (ZVS) to byl pionýrský tábor, po prvním půlroce služby teda.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek