Jak jí říct že ji miluju?

Jak mám holce naznačit že se mi líbí. Jsme spolužáci a zajímáme se o ůplně stejné věci blbý ale je že na škole kde sem sem už zažil i šikanu a bojím se že jestli mě odmítnbe tak se mi všichni vysmějou. Jak jí to mám teda aspoň naznačit??

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak jí to neříkej a chovej se k ní dobře a buďte kamarádi. Ono s dívkami je to trochu jinačí - leckdy dají přednost kamarádství než lásce.
A to že se ti líbí ji můžeš úplně normálně říci. Zkus jí říci, že jí to sluší, že se ti s ní dobře povídá, a že jsi rád, že občas dáte řeč o společných zájmech apod. O lásce zatím nemluv.
A třeba bych se jí i zeptall, jestli byste spolu nemohli se ještě víc společně setkávat, protože je to fajn holka.
No a třeba se časem uvidí.
Občas se ale stává, že dva okolo sebe chodí a oba se bojí toho druhého zeptat, protože se bojí právě negativní reakce.
Ale i to k vytvoření, k vyhledání vztahu patří. A není to nic neobvyklého. kdybychom zde měli každý (každá) napsat kolikrát to v životě nevyšlo, než jsme se setkali s tím pravým protějškem, tak by tu třeba nezůstalo oko suché.
A kdyby ti tohle nevyšlo, tak někde za rohem číhá jiné děvče. Ale kamamrády i tak zůstaňte.

Další odpovědi:

Zlatý

Nejlépe pusou. ;-)

Pokročilý

Řekni jí, že se ti líbí.. tak se ti ty tupci vysmějou, to je toho, ale ono ti to vyjde ;)

Pokročilý

se ji nejdriv zeptej jestli se ji libis

Jde tu hodně o věk, holky s kluky ze třídy moc vztahy nepodporují, a když ano, tak ve velice málo procentech. Buď k ní hlavně dobrý kamarád, snaž se s ní co nejvíce bavit, časem se s ní pokus jít i někam o samotě, takhle vzniká vztah:)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.