Má cenu usilovat o udržení partnerství s partnerem závislým na Odpovědích.cz a neschopným osobní konfrontace?

Když jsou tady odpovědi na všechny otázky, třeba bych mohla dostat odpověď na jednu svoji. Má cenu usilovat o udržení partnerství, když partner řeší jen otázky všech tady přítomných a na moji jedinou mi nedokázal odpovědět už několik dnů? A to se nejedná o nic, co by musel dlouho hledat na webu, nebo si nechávat někým radit...prostě by se jen zamyslel, kdyby měl ovšem čas...Jenže...tady je to tak pestré, tolik neznámých duší a tolik jejich otázek...Jsem na rozpacích, jestli mu nemám urazit hlavu monitorem, aby se mu rozjasnilo. Jeho odpověď by mi mohla třeba zachránit život, ale nemá prostě čas. Nebo třeba zájem, ale to by právě mohl odpovědět a je po starostech. Třeba si tohle přečte a začne komunikovat s živým člověkem. Omlouvám se tímto vám všem, ne že byste nebyli dosti živí, ale přeci jen jste vzdálenější...prostě bližší košile než kabát, či jak se to říká. Je nějaká naděje, že se (asi) závislák může z tohoto vašeho spolku na chvilku urvat? Nebo podáváte nějaká hypnotika? Nebo prostě jen řešíte ty správné a jediné skutečné a životně důležité věci? Na žádný váš názor neplivu, sem s nimi odpověď mi dáte třeba vy...

Gecco - Logicky znáte. A přesně trefeno, má problém s tím, do čeho se mu nechce a nebyla to žádost o jeho ruku. Do odpovědi se mu nechce, asi by mu to nějak komplikovalo život, nebo nevím. Ale právě ta odpověď mu může přinést klid a mír. Jakákoli odpověď. A to je ten problém.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jestli i ve skutečnosti musíš říct tisíc slov, abys řekla, co chceš (navíc jsem ani nepochopil, jaký výsledek chceš), pak se nedivím, že tě neposlouchá. A z opačného konce - nebyl bych s někým, komu na mně nezáleží.

Další odpovědi:

Zlatý

Zkus ho pro začátek vzít tím monitorem. Určitě to neuškodí:

Zlatý

Známe ho??
;-))
___
Otázkou je, jestli ti odpovědět chce...
A nebo jestli ti chce odpovědět podle tvého očekávání...
Protože chlapi, obvykle, nemají problém s tím, co chtějí - ale s tím, do čeho se jim nechce...
;-)
______________________________ __________________
No - evidentně by jakákoli odpověď změnila status quo - a třeba právě to nechce...
;-)
___
Každopádně su rád, že se nejedná o mně...
;-)

Bronzový

Každá závislost může být omezující. Mám také dojem, že léčit by se tady mělo víc lidí.

Pokročilý

Prostě chce, aby si chlap všímal ženský. To je všechno.

Zlatý

Těžko říct. Já nevím o koho se jedná a asi se to nedozvím. Dotyčný tady děla
chytrého, moudrého, spořádaného, ale na druhé straně se chová negativně.

Diskuze k otázce

schisandra

On se poznal. to stačí. Konfrontace zase jen přes Odpovědi. Pomohli jste mi, díky, odpověď mi už došla, asi jsem potřebovala to jen vidět na vlastní oko.

Zlatý

gecco

;-)
Škoda, že nám jej ´nepráskneš´, my jsme tu takoví ´domáčtí´ typové...
;-)

schisandra

Dotklo by se to jeho citů, ale je fakt, že tady vystupuje jako chytrý a spořádaný, na všechno má radu a názor, srší humorem. Někdy i dost britským. A to lidi humorné odsuzuje. Jde prý o nějakou charakterovou vadu. A tady čučím, že je vlastně vadný. Kde tu masku vlastně nasazuje, doma, nebo tady? A máte to tady tak třeba i vy ostatní? Žijete svůj virtuální život jinak, než ten reálný? Pomáhá to v něčem?

anonym

Škoda,že nevíme o koho jde.

anonym

Není to náhodou Barbakan?

Zlatý

barbakan

Wariate, určitě je.

Zlatý

kapka

Lidi, udělejte si doma pořádek, odpovězte svým partnerům /kám na jejich otázky a pak se sem zas vraťte. A udělejte to pro jistotu všichni. :)

Zlatý

zjentek

Kua ezli nejde o mne ..už na mě přišli ;(

Zlatý

gecco

že by ti psala Fanynka___
;-))

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 394
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.