Jovan

zatekani do kufru

dobry den, chtel bych se zeptat, mam vw golf V, v kufru nemam rezervu, ale jen sadu pro lepeni pneu+kompresor. do kufru mi odnekud zateka, nemam vubec tuseni odkud to muze byt, protoze tesnici gumy kolem kufru mam uplne nove. platene dno je uplne suche, jen uplne dole pod tou sadou je to vlhke az mokre, vylozene louze se dela, kdyz auto stoji z kopce..predem diky za rady…

Odpovědi
aliendrone

Hmm, zatrachtilá věc, tohle diagnostika neodhalí. Nicméně – máš šíbr nebo střešní okno? MOŽNÁ máš nad hlavou v tapecírunku BAZÉNEK a ani o tom nevíš, odpovídalo by to tomu zaplavení při naklonění vozidla. A vodička (když je jí dost) prostě pod tapecírunkem teče DOLŮ (v létě to často stačí vysychat, pokud je netěsnost malá).

Drap

Děkujeme za informaci. A ptáš se na co?

Jovan

nene, sibr nemam. podle rad ostatnich to asi bude nekde u svetel. tezko rict, musim to najit kazdopadne..ale jinak diky

Jovan

mam i foto, ale zapomnel jsem vlozit do otazky..

Jovan

jestli nevite, jak by se tomu zatekani dalo zabranit ?