Zatéká mi do bytu a pronajimatel se vyhýbá opravě střechy,okapu a fasády.Na koho se mám obrátit a co dělat?

Problém vznikl před rokem a majitel opravu neuskutečnil,mám zvýšené náklady na vytápění.Můžu žádat o snížení nájemného nebo podat výpověď s navrácením celé kauce?

Odpovědi
EVIL

no moznosti by mohly byt takove podle me.. 1) najdete si novy pronajem

  1. opravte si to a poslete mu ucet at to zaplati popripade dat k soudu ale pred opravou to ukazat nejakemu technikovi co by to zdokumentoval atd
  2. OBCANSKE JUDO