Avatar uživatele
inspektorcz

Zatahujete v zimě přes noc ruční brzdu v autě?

Zatahujete v zimě přes noc ruční brzdu v autě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5239 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jakub

V zimě je lepší brzdu nezatahovat, protože může dojít k zamrznutí lanka v bowdenu a když hodně mrzne, tak neodjedeš. Může se stát také, že přimrznou brzdové čelisti k bubnu a efekt je stejný.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bonifác

Ano, zatahuju, ale od teď už ne. Rychle letím do auta. Dík za info.
Doplňuji:
Nechápu komu se moje odpověď zdála špatná. Na otázku zda ji zatahujio jsem odpověděl, tak o co jde?? Já vás některý lidi nechápu. 4asto na tomto servru jsou stupidní otázky (ne tato) a ještě stupidnější odpovědi, ale toho si nikdo nevšimne. Tak mi ty palečky dolu dávejte, stejně s tím nic nenadělám, bohužel, protože tady se člověk nikam neodvolá.

Upravil/a: Bonifác

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
LuciJe

Ruční brzdu nezatahuju, ale nachávám zařazenou rychlost.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dejv.s

No co dodat. Je to tak. Ruční brzda se nezatahuje kvuli přimrznutí. Ovšem co udělat když jsem nucený stát v prudkém kopci???? Už jsem viděl že přeskočil řemen rozvodu který se kompresí motoru pěkně šponuje až přeskočí!!!??? a při startu najednou bum prask a motor KO!!! U noveho auta docela nákladná oprava!!! Tak co je lepší zatáhnout nebo nezatáhnout??? Já nezatahuju vubec ruční brzdu Ale v kopci ano. Zima nezima, léto neléto. A nebo potom nejaké zakladací klíny který vozidlo zajistí proti pohybu a šetří motor velkému náporu!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Chico

Nezatahuju

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
roxy52

Tak teda odedneška taky nezatahuju,no.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek