bansen game

Proč mívám vleže pocit zástavy srdce?

Dobrý den,
Je mi 18 let, dvakrát se mi stalo, když ležím (nemusím spát), že najednou dostanu takový zvláštní pocit a moje automatická reakce je, že si sáhnu na srdce a občas necítím, že by bilo, nebo cítím vibrace. Oboje trvá v řádu několika vteřin, většinou mě to vyděsí a v tu chvíli samozřejmě začnu cítit tep, protože srdce začne bít o dost rychleji a pravděpodobně silněji a nemůžu pak nějakou dobu spát.
Máte to někdo taky a je to normální?

Odpovědi
elkon

Proč nejdeš k lékaři, může to být nějaká arytmie.

Marty Koller

Infarkt, úzkost, chronický stres, nebo deprese. Poraď se s lékařem.

Xhacky

Může se jednat o úzkost, která se i takto projevuje. Tedy pokud jste v nějakém psychické nepohodě, kontaktujte psychiatra.