qwert7

Zásah tenisovým míčkem do hlavy

Trefil jsem kamaráda nechtíc do hlavy.Měl levou stranu trochu napuchlou a cervene oko.Je to neco vazneho??Diky za odpoved

Nejlepší odpověď
Fidel

Nevím, jak velká pecka to byla, ale měl by jít preventivně k doktorovi na CT. Nejhorší varianta může být krvácení do mozku – a pokud se nezastaví, tak zemře. Ale nechci vás strašit :)

Další odpovědi
terry

Nemyslíš si, že to můžeme takhle poznat, že ne?

hanny 2

V každém případě sledovat!Při nevolnosti,bolesti hlavy,závratích,zdvo­jeném vidění nebo jakékoliv zrakové nedostatečnosti navštívit lékaře!

Děda Louda

To má kámoš ještě dobrý, zato někteří tazatelé mi připadají jako trefení medicimbalem.