Zařazení do platové třídy a platového stupně?

asisten vychovatele – jaké je zařazení do platové třídy a stupně. je rozdíl v zařazení při práci ve dne a v noci?? jaké je zařazaní v případě, že zaměstnanec pracuje jak ve dne, tak v noci??
příklad: asistent ve přes den – 6pl.třída, 5pl.stupeň, v tom samém zařízení asistent v noci 6.pl.třída, 4pl.stupeň.
jsem zařazená jako asisten pracující v noci, ale pracuji i ve dne ve stejném platovém zařazení jako v noci,což je velký peněžní rozdíl, je to v pořádku??.

Odpovědi
anonym

Asistent pedagoga (pokud máte na mysli toto) by měl mít zařazení 4. až 8. platová třída. Platové rozpětí viz. tabulka. Za práci v noci by měl být jistě příplatek.

Zdroj: http://busines­s.center.cz/BU­SINESS/PRAVO/ZA­KONY/sluzebni/cas­t10.aspx