Aquamen

Zapomenuté heslo na e-mail.

Dobrý den, mám e-mail na kterém už jsem nebyl ani nepamatuju. Na můj email jsi vždy pošlu heslo jenže nikdy mi nedorazlo. Vždy když jsi to heslo chci obnovit napíše mi to „Poslat odkaz pro obnovu hesla na ověřenou e-mailovou adresu: vi*********@s­ez***.**“ Tak dám potvrdit a napíšou mi že zaslali heslo, jenže to ještě nepřišlo. V čem je problém?

Odpovědi
Edison

Mohlo by to spadnout do antispamové ochrany.

Autista

Prohledej si všechny složky včetně spamu, někdy to i trvá delší dobu než to odešlou onehdá mi to trvalo asi 1/2 hodiny.