dolema27

jak zjistím heslo na email?

zkoušela jsem podle pomocí otázky poslat na jiný email a už je to skoro dva dny a nic mi nepřišlo… co s tím je?
Doplňuji:
to už jsem zkoušela,všechno jsem vyplnila znova a pořád mě to hlásí,že je email ve zpracování

Odpovědi
www

Projdi si odkaz:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=za­pomnut%C3%A9+hes­lo+mailu&clien­t=ms-opera-mini&channel=new&sky=­ee&redir_esc=&hl=cs&

muhamed

zkus to znova

Michal Kole

telefon na technickou podporu emai-providera nebo chat s technickou podporou

anonym

většinou je pod kolonkou mail a heslo – otázka, zapomněli jste heslo? Kliknout na to a zadat znova mejl. Zpravidla do 1/2 hoďky dorazí heslo ve tvaru např: bAfg56. S tím se přihlásit a po přihlášení v nastavení možnost změnit heslo

dolema27

.Váš předchozí požadavek na zapomenuté heslo čeká na vyřízení.
tohle mě to hlásí

dolema27

nevím co s tím je a co mám dělat,prostě mi to ještě neposlali

dolema27

zkoušela jsem to posílat už dvakrát a nic. webovky jsem zkoušela a nic jsem nenašla. a to číslo je jaké?