Zapomenuté heslo na facebooku

Dobrý den , pokouším se už asi týden odesílat požadavky na zapomenuté heslo na fb . Stále mi nepřišel kod s heslem na email ..ani ve spamu neni . Psal jsem na fb ale stále žádná odpověd . Nevíte co s tím ? Napadlo mě založit nový učet ale za 1)nechci aby tam ten starý zůstal a za 2)nechci zakladat novy email .

Odpovědi
sisi0110

A není možné, že při založení profilu na FB jste používal ještě jeden email, který jste použil pro registraci? Nebo jinak pokud někdo znal váš přístup na mail, mohl vám změnit heslo a následovně mail na FB profilu.