band of brot

Zaplatí mi pracovní úřad rekvalifikaci na řidiče autobusu?

Někde jsem slyšel, že musím být na pracáku aspoň půl roku, aby mi zaplatili rekvalifikaci. Ale co když mi dopravce dá příslib zaměstnání (mluvil jsem s nimi a naznačovali, že mě vezmou, je jich strašně málo), tak by mi to snad úřad zaplatit mohl, i když na něm budu registrován jen chvilku. Pokud by mi to nechtěli zaplatit, tak by snad byli sami proti sobě ne?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Vše je pouze na rozhodnutí ÚP, ale je pravda, že pokud dá zaměstnavatel příslib, tak je rekvalifikace skoro jistá.

Nejde tady o rekvalifikaci, ale spíš o profesák???