AndělSmrti

Zamilovala jsem se do kluka který nechce vztah .. co mám dělat?

Ahoj , chtěla bych poprosit o pomoc , zamilovala jsem se do kluka který nechce vztah , chodíme spolu pořád ven , dříve jsme si pořád psali , říkal mi že se mu líbím i že u něj mám šanci ale že nechce vztah , jak mám zjistit jestli se to po půl roce nezměnilo ? stydím se takže se ho nechci ptát .. děkuju

Nejlepší odpověď
petra15

Promin, nechtela bych se te dotknout, ale vypadá to, ze mu nejsi dost atraktivní, a tak s ním chod jen do postele, aspon se neco naucis…:-)
(Nejsi tlustá?nebo tak nejak…)
Doplňuji:
Questman
nechces mi napráskat na zadek ? uz je zase tak pozde, a já jeste nejsem v posteli…:-)

Další odpovědi
anonym

Tak spolu choďte pořád ven až do důchodu. Pak třeba změní názor.

Karelcz

Když se dívá na porno, není se čemu divit :D

sepak

Ja bych je mu podíval do oči a zeptal se jestly nechce vztah ( petra15 má pravdu má vždy nejlepší odpovědi )

bolak

Tahá tě za nos. Navíc „máš u mě šanci“, to může říct jen naprostej blb. Promiň 🙂 ale je čas vrátit se zpátky do reality > http://www.kostymy-masky.cz/galle­ry/products/mid­dle/2328.jpg

iceT

ad petra15:kdyby s ní chtěl do postele,tak by to měli už několikrát za sebou a slečnu by jen bolelo srdíčko,když teda klučík nechce vztah.Nadarmo se neříká:„Blbej kdo dává,blbější kdo nebere“
i když by se sem hodilo něco pikantnějšího,pá­nové by asi i pochopili,co tím myslím.
pro tazatelku:vykašli se na něj a zkus chodit ven i s nějakým jiným klukem,tak se snad nejlíp vyjádří i on:pokud mu to bude vadit,může dokonce i žárlit,a něco řekne nebo se zeptá.pokud mu to bude jedno,jsi mu ukradená jako holka,ale může se s tebou chtít dál kamarádit.

Questman

Zeptej se mě :D

Kelt

chlapec může být nesmělý, třeba jsi nepřístupná, odmítavá, možná není na holky, kdo ví? Když budete chodit spolu venku, tak si můžete založit turistický oddíl, ale není to na vážnou známost. Zkus ho vzít někam jinam a trochu ho zkus svést a uvidíš, jak bude reagovat. často napoví i první polibek, objetí atd. Láska bez fyzického kontaktu není láska, tak mohu být já zamilovaný do spousty hereček, a dalších bab a je mi to na nic.

Mirdas

Nevěnuj se jen jemu.
Najdi si také jiné " kamarády " a svůj čas rozděl i mezi ně. Můžeš dělat sem tam i drahoty. Kdo vlastně určuje co budete dělat a kam půjdete?
Zda zjistí, že mu již nevěnuješ tolik pozornosti určitě se nějak projeví.
Mládí uteče neskutečně rychle a byla by škoda jej promarnit jen s někým, kdo se nedokáže ujasnit co vlastně chce.
_

Reezo

Odmiluj se to je nejlepší.

Beer4Real

LoL Sepak co to meleš? Že petra má vždy nej odpovědi? Hahaaa :D
Sem se pochcal smíchy. Jseš tu moc krátko, nevíš nic 🙂

petra15

B4R
Z lécebny te propustili moc predcasne…Kazdý to o tobe ví, ze más úchylku…Musís se zlepsit! Vaz si toho, ze jsi venku…:-):-)