Co mám dělat když jsem zamilovaná do kluka co mě nechce?

Ahojte,jsem zamilovaná do kluka kterého chtěla celá třída. Když ještě se mnou chodil do školy (teď chodí jinam)řekla jsem mu co k němu cítím.Ale on se vysmál(ne ve zlém)a dál si mě nevšímal.Pak chodil chvíli s mojí kámoškou ale ta ho podvedla a teď je zase volný(aspoň myslím).Každopádně on byl ke moc hodný nebyl jako většina kluků.Když jsem byla smutná dělal různé potrhlosti,dokonce se ztrapňoval jen aby mě rozesmál.Jenže já ho miluju a on mě pořád ne.Bolí mě to a chci na něj zapomenout ale nejde to.Co mám dělat??? Nic nepomáhá...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Časem zjistíš, že to - zda kluk je či není "volný" je mnohem méně podstatné, než to, zda tě chce či ne...
;-)
Prozatím s tímhle prostě jen kamaraď - a časem si i najdeš kluka, který tě bude chtít.

Další odpovědi:

Zlatý

Je to ten samý kluk, jako před
rokem,co jsi psala tuto otázku ?
http://www.odpovedi.cz/…
myslím si, že byste mohli být
jen kamarádi, tyto lásky jsou
platonické uvidíš, že později
najdeš toho, který se o tebe
bude zajímat více a nebudeš
se muset doprošovat o přízeň :)

Zlatý

Neboj, to chce čas, všechno přejde. Lásku nebo přízeň druhého člověka nelze vynutit. Jednou toho pravého potkáš. :-)

Zlatý

Nechat tomu volný průběh, zkrátka čas.
Ono to přebolí, objeví se jiný kluk, nebuď netrpělivá! Časem se tomu zasměješ, hlavně se neztrapňuj a nedolézej.

Zlatý

Pomůže čas, ale buď klidná, stane se ti to v životě ještě několikrát.

Pokročilý

Hm, já bych byl opatrnej. Ještě celkem nedávno jsem si myslel, že když tě někdo nechce, tak stačí, že jste si sympatický, že ono se to časem poddá. Že ta láska je hlavně zvyk a vyhovět si navzájem. Ale není. Prostě láska je nebo není a měla by být u obou dvou a počítám, že se to pozná rychle (jestli je nebo není) a když není, tak časem se to spíš zhorší než zlepší.
Blbý je, že ten, kdo je zamilovnej, tak je vůči tomu druhýmu chtě nechtě v podřízený pozici a to je to, co nedělá dobrotu. Věřím, že spolu můžou prožít šťastnej život lidi, co se oba nemilujou (ale vážej se navzájem) i lidi, co se oba milujou, ale ne ti, kde jeden ano a druhý ne.
Na druhou stranu záleží, kolik vám je, mě teda holky tak do mejch patnácti fakt nezajímaly, až na střední.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.