zjentek

Zamiloval jsem se do Lake Bell, je to dobrá partie?

Odpovědi
elkon

Najdi si normální ženskou, která je pro tebe dostupná. Ne holku z obrázků. Silácké kecy ti nepomohou. Je potřeba konat, ne slintat u videa.

aliendrone

Hmmm, neznám. Ale to, že se ti poslední dobou lepší vkus ještě neznamená, že jsi mimo podezření. Aby z toho nevylezla příbuzná ovečky Dolly nebo tak něco, woe! 😉 ☺

BTW – Lake Mácha je asi nejbližší, které znám. Takže >>> napusť si plnou vanu, ale STUDENÉ vody. Pak tě přejdou roupy. 😂 😂 😂

Tonda Káňa

Teda za mně nic moc, má takové mužské rysy. Sorry, snad tě to neurazí..

zjentek

Káně vůbec ne, naopak! Já miluju zvířecí ženskost, vlastně spíše jakousi ženskou zvířeckost, než tu jejich žádanou ženskost ve smyslu jemnosti či něžného ženství… rozumíš, ne? 👊🤘

aliendrone

zjentek>>> Pořád nwm jak vypadá, ale ze tvé reakce usuzuji, že to bude asi HUSTÁ hydra z hydrantu. A to jsem tě nedávno chválil za zlepšující se vkus, cho… 😯 😑

aliendrone

zjentek>>> Pořád nwm jak vypadá, ale ze tvé reakce usuzuji, že to bude asi HUSTÁ hydra z hydrantu. A to jsem tě nedávno chválil za zlepšující se vkus, cho… 😯 😑