Avatar uživatele
zjentek

Zamiloval jsem se do dívky z krátkého videa, jako a vůbec nevím PROČ?

V čem sakra spočívá její ohromná neviditelná síla?
https://www.y­outube.com/shor­ts/0D3W3XH8YiE

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone, Arcimozek před 154 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
elkon

A co my s tím, nikdo nemůže za tvé pubertální choutky. Je patrné, že ty se bez webu odpovědi.cz, ani neuprdneš.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
aliendrone

Nedisponuji takovou percepcí, abych zaznamenal tu neviditelnou sílu. Ale ono i to VIDITELNÉ stačí k tomu, abych tě chápal. 😉 😁 😁

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lída Novotná

Ta žena na vide je vygenerovana umělou inteligenci nejspiše, alespon to tak vypada…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Arcimozek

„elkone“, neútoč prosím na mého Přítele zjenteka, já vím, že on je nemocný, spirituálně nemocný, potřebujeme na něm ještě pracovat, než ho zbavíme jeho frivolných choutek, nicméně urážlivé odpovědi nejsou cesta, věř mi.

Avatar uživatele
zjentek

Arcimozku, vyjádřil ses o mě jako o Příteli… Wow, páni, tedy, vyrazil jsi mi dech i při hloubce mého uvědomění. Děkuju. Ale zpět ke tvému příspěvku: A pak, až na všem účinně zapracujeme a někam se v ohledu ke mě všichni dopracujeme, budeme si svorně třeba číst. Už se na tu dobu těším. Snad mě pak taky někdy necháš nahlas předčítat. Zůstaň krásný, zářivý a zbaven okovů, v jakých nekonečně dřímá tvůj úzkoprsec Elkon, nenech se pošpinit jeho zaostalou aurou, zůstaň čerstvý! Tvůj PŘÍTEL.

Nový příspěvek