zjentek

Zamiloval jsem se do dívky z krátkého videa, jako a vůbec nevím PROČ?

V čem sakra spočívá její ohromná neviditelná síla?
https://www.y­outube.com/shor­ts/0D3W3XH8YiE

Nejlepší odpověď
elkon

A co my s tím, nikdo nemůže za tvé pubertální choutky. Je patrné, že ty se bez webu odpovědi.cz, ani neuprdneš.

Další odpovědi
aliendrone

Nedisponuji takovou percepcí, abych zaznamenal tu neviditelnou sílu. Ale ono i to VIDITELNÉ stačí k tomu, abych tě chápal. 😉 😁 😁

Lída Novotná

Ta žena na vide je vygenerovana umělou inteligenci nejspiše, alespon to tak vypada…

Arcimozek

„elkone“, neútoč prosím na mého Přítele zjenteka, já vím, že on je nemocný, spirituálně nemocný, potřebujeme na něm ještě pracovat, než ho zbavíme jeho frivolných choutek, nicméně urážlivé odpovědi nejsou cesta, věř mi.

zjentek

Arcimozku, vyjádřil ses o mě jako o Příteli… Wow, páni, tedy, vyrazil jsi mi dech i při hloubce mého uvědomění. Děkuju. Ale zpět ke tvému příspěvku: A pak, až na všem účinně zapracujeme a někam se v ohledu ke mě všichni dopracujeme, budeme si svorně třeba číst. Už se na tu dobu těším. Snad mě pak taky někdy necháš nahlas předčítat. Zůstaň krásný, zářivý a zbaven okovů, v jakých nekonečně dřímá tvůj úzkoprsec Elkon, nenech se pošpinit jeho zaostalou aurou, zůstaň čerstvý! Tvůj PŘÍTEL.