bokksa

Zaměstnavatel mne po ukončení smlouvy přihlásil jako brigádníka. Jaké mi z toho plynou nevýhody? Děkuji

Nejlepší odpověď
jahudka_vlm

Docela dost velké! Podívej se přímo na zákoník a odlišnosti!

Další odpovědi
standa

Z otázky není úplně jasné co předcházelo ´ukončení smlouvy´, takže je TO docela složité hodnotit.

Nicméně, já bych to viděl spíše pozitivně, a to že po ukončení předchozí smlouvy, jste taky nemusel od zaměstnavatele dostat žádnou ani ´brigádnickou´ nabídku…

Pokud potřebujete znát detailní odpovědi na téma ´výhody x nevýhody´, pak budete muset svoji otázku doplnit a další informace, zejména pak o druhu pracovního poměru (jaký typ smlouvy máte uzavřen)

Michal Kole

Může vás kdykoliv vyhodit, pokud máte jen dohodu o provedení práce tak za vás nemusí odvádět žádné daně sociální, zdravotní (musíte si je platit sama) a z příjmu zaplatit 15% srážkovou daň