pepe88

Zaměstnavatel mě napadl v pracovní době, že jsem odmítl podepsat výpověd dohodou. Jak mám jednat?

Na policii jsem byl,u doktorky jsem také byl a jsem na nemocenské.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud jsi podal na něj trestní oznámení, tak už nijak. Jen čekat.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Dohoda je dohoda obou stran. Výpověď dohodou neexistuje. Je buď výpověď nebo dohoda o rozvázání… a s tou musí souhlasit obě strany.
Třeba ti chtěl vyjít vstříc než by tě propustil a tak ti navrhl dohodu. To že tě napadl, je jiná věc a pokud jsi byl jak říkáš na policii i u doktora, tak pak už jen čekat na výsledky šetření.

anonym

Zaměstnavatel mě napadl v pracovní době,že jsem odmítl podepsat výpověď dohodou.Jak mám jednat?
Toto myslíš?
Maroď co se dá,ždímej ho,jiná rada ode mne není.