Aldaov

Zaměstnavatel a kontrola

Dobrý den,já vím,že těch otázek je tu na milion.Ale měl jsem kontrolu od zaměstnavatele 22. den PN.Já myslel,že zaměstnavatel se stará o kontrolu dodržování PN prvních 21. dní a poté to přebírá OSSZ,ať už na jeho podmět.Jak to vlastně je?Děkuji.
Doplňuji:
Děkuji za odpověď,ale zaměstnavatel poslal kontrolu po termínu.Co dělat v tomto případě?S oprav­něným zaměstnancem,který je určen pro kontrolu se vůbec nebavit?Totiž zaměstnavatel neví jak by mně vyhodil,zastal jsem se kolegyně ohledně bossingu.

Nejlepší odpověď
anonym

Na této stránce si rozklikni tu poslední otázku.http://www­.ferovanemocni­ce.cz/lekarske-posudky-a-neschopenky-47/docasna-pracovni-neschopnost-443.html