PetrHO

Můžu dát zakrslému králíkovi, který váží necelé 2 kg, tabletu BRAVECTO proti klíšťatům?

Dobrý den, mám doma zakrslého králíka. Samička – 8 měsíců. Teď když je tak hezky tak pořád běhá po zahradě a leze všude. Předtím na sobě měla 4 klíštata. 3 se ještě nepřichytila ale 1 se přisálo. Chci se zeptat jestli jí mužu dát např.: tabletu BRAVECTO. Váži necelý 2 kila. Předem děkuji za vaší odpověd.

Původní neotázka
Zakrslý králík

Odpovědi
Kepler

Bravecto je ektoparazitikum určené výhradně jen pro psy. Tak bych to neriskoval a poradil se s veterinářem.