Zlatý

Zakoupí-li si zákazník kondom přímo u prostitutky, je dražší než v obchodě a zároveň kvalitnější?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

řekla bych, že prostitutky kupují kondomy tam, kde je kupují všichni ostatní

nebo myslíš. že existují profi kondomy pro prostitutky?

Další odpovědi:

Stříbrný

Kondomy se dají koupit i u prostitutek? Že by měli u silnice kiosek? To jsem neslyšel...

Stříbrný

Ale notááák, prostitutky jsou dobří podnikatelé, u kterých platíš práci, nikoliv cenu materiálu. To máš tak, jako když ti dojedou montovat optický kabel, zaplatíš jim za práci, nikoliv za optický kabel. Nikdo nepočítá s tím, že od nich koupíš tu optiku a nainstaluješ si ji sám.

Zlatý

Kondom se u takové ženy nekupuje,taková žena má zásobu kondomů,vzhledem k tomu,že je má jako pracovní pomůcku,jen jí asi nikdo neproplácí.

Stříbrný

no když si ho koupíš u tý ženštiny tak je drašší, protože oni mají profikondomy :DD

Zlatý

dej si raděj 3 na sebe ..jo a za příplatek získáš cokoli, místo muněk ( filcka) třeba krevety ,)

Zlatý

Kondom neplatíš ten je v režii.

Bronzový

otázky o plavání byly aspoň zábavnější,ale abych odpověděl,nebude kvalitnější,asi ani ne lacinější než v obchodě bude to na stejně,popravdě,tento problém neznám a ani neřeším,od té doby co jsem se oženil,platím měsíční paušál vždy na berouse a víc mě nezajímá,ale spoleh bych se na něj,přeci jen nebude chtít přijít k pracovnímu úrazu

Bronzový

Že se zrovna ty ptáš na kondomy...K čemu by ti byl?Kup si klasické nafukovací balónky,jsou i různě barevné a užiješ si s tím více srandy...

Stříbrný

kondom u prostitutky nekoupíš. Prostitutka není trafika.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.