zjentek

Zakoukal jsem se do Ruby Rose, bože snad se nehodlá „předělat“ na kluka, nebo ano?

Odpovědi
aliendrone

Jistě zde každý ví, co je Ruby Rose za entitu (já NE!), takže zakoupení čpavku a „čichacích solí“, každou hodinu 1dcl Alpy Francovky (můžeš nakapat na kostky cukru, pokud nejsi diabetik), prostě klasické !probírací postupy", však to znáš. Když jinak nebudeš zlobit a s pomodlením se půjdeš hned po Večerníčku spát, tak tě nepráskneme Emmičce! (Chaysle nevyerney!) 😁

led

zjentek, môžete kľudne spať.
„Rose povedala, že je rada, že nepodstúpila operácia zmeny pohlavia a že chce mať jedného dňa deti“ https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Ruby_Rose

elkon

Najdi už si konečně ženskou, pak tě ty kraviny možná přejdou.