manykerka

Zákaz styku dětí? Můžou jim rodiče zakázat se stýkat a říct, že už se neuvidí, přestože se znají?

Chci se zeptat, zda když je dívce 14 a klukovi 16, holka je z Ostravy a kluk z Prahy, chodí spolu, můžou jim rodiče zakázat se stýkat a říct, že už se neuvidí, přestože se znají?

Odpovědi
Drap

Pokud jsou rodiče za dítě odpovědní a to jsou do dovršení plnoletosti, tak mohou cokoli.

chatrc

Myslím, že by rodiče neměli bránit v lásce.
Ale rodiče jsou rodiče.
Ty jen tak nepřesvědčíš.
Tvůj názor je pro ně asi : " Ona ho miluje ale bydlí moc daleko,
možná po čase kdy se s ním nebude stýkat
tak na něho asi zapomene "