KITT

Zájmová sdružení, kluby apod.

Dobrý den, mám dotaz, zda musí být zájmový klub (spolek), který se pouze schází, občas dělá nějaké vycházky po okolí, navštíví památku atd. registrovaný u ministerstva vnitra? Pozn. Nenavštěvuje žádné akce, ale má svůj název!

Nejlepší odpověď
anonym

A kolik vas je ? 🙂 Nas je 6 kamaradek a podnikame vse co pisete vy take a take nejsme registrovane na ministerstvu vnitra.
P.S. Ale na psychiatrii budeme brzy vsechny.
🙂 -iv-

Další odpovědi
baghira

Pokud jako sdružení nevstupujete do nějakých vztahů (ekonomických, právních, …) vůči jiným partnerům nebo veřejnosti, tj. nejste právnická osoba, tak nejste sdružení, ale jenom „parta známých“, a registrovat se nemusíte.