Zajimavy poznatek

moje kamaradka,ma po vypiti tvrdsiho alkoholu-vodka ci podobne na druhy den bolesti kloubu a kosti.Pokud si,ale da slivovicku tak to nepozoruje.Co to muze byt?Diky
Doplňuji:
Ano mate pravdu s tou slivovickou,ale co pak ta vodka,ze da telu zabrat,ne kazdemu,ale proc ty kosti ci klouby-ze by driak?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Jo tekuté sluníčko,to dělá pravé divy.Já to znám,denně si trochu pravé domácí moravské slivovičky dám a vždy je mi dobře.
Doplňuji:
No z Moravy nejsem,ale to neznamená,že nemohu mít přísun tohoto lahodného moku z Moravy.

Další odpovědi:

Zlatý

Možná proto, že slivovice je přírodní alkohol, v ostatním jsou různé přísady. Vodka je pro někoho voňavá.
Já jsem téměř abstinet. Kvůli zažívacím potížím si dám občas skleničku piva. Jindy vinný střik. Slivovici nezvládne můj žlučník.

Rynku, odkud jste?. Máte pravdu, že není nad moravskou slivovici z pravých švestek.

Zlatý

U nás se o slivovici říká že léčí mě když bolely zuby tchán mě řekl že si mám dát trochu slivovice a za chvíli jsem měla po bolesti zubu.Když měl tatka chřipku dával si slivovičku do čaje a skutečně mu to pomohlo

Bronzový

Moje skorotchýňka také miluje slivovičku, považuje to za ten nejlepší lék. Každé ráno si bere kapičku preventivně. :-) a zatím je zdravá jako řípa.

Zlatý

Alkohol vysušuje,dehydruje a to může být příčina proč má Vaše kamarádka tyto potíže.

Bronzový

Mě též bolí klouby.Ale sama nevím proč.Myslím po alkoholu.

Stříbrný

Je potřeba pit tu haluzkovu jak řikaju Valaši.Ano slivovička v malem množstvi je skutečně lek.

Zlatý

Moje babička si každý den dává malou štamprli slivovičky jako lék. Je proto velice málo nemocná a zdraví se jí drží jako klíště :-D

Diskuze k otázce

Zlatý

annas

Já si myslím, že to opravdu souvisí se skladbou alkoholu. Já nemohu slivovici, nevadí mně bylinný fernet, i když ho piju výjimečně, ale becherovka mně rovněž nedělá dobře.
Třeba kamarádka pije málo vody, může mít i určité problémy se žlučníkem. Tělo si řekne, co potřebuje.
Zase bych musela citovat čínskou medicínu, ale nevím, zda na ni věříe, takže raději ne. Někomu by to mohlo připadat směšné.

anonym

Mila annas,nic co me se jevi jako prospesne,mi neni smesne a tak Vas prosim o tomto mi napiste co nejvice.Nejsem tolik znala v techto veci,ale rada se dovidam co nevim.Zda me to zaujme-potom si muzeme pres mail diskutovat.Myslim si ,ze to neni na skodu.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.