Zajimate se o psychologii. ? " Zkoumate " zname , i nezname lidi ? Nebo treba jen na techto strankach ? :-) -iv-

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ne,-iv-,nezkoumám lidi,ani v běžném životě ani tady.Někteří se ti "představí" tak nějak sami.Na to nemusím být psycholog,abych nepoznala,jestli je to člověk inteligentní,který něco ví a zná,nebo mám tu čest srážky s .....

Další odpovědi:

Zlatý

Ano, psychologie mne taky zajímá, ale rozhodně to neřeším právě na těchto stránkách :-D

Psycholog je člověk, který při příchodu krásné ženy, pozoruje ostatní lidi v místnosti.
P.S. iv, oba dobře víme proč jsi tu ty a později i já.
V současné době mám rozsáhlou databázi "zájmových osob" včetně všech podprahových projevů, která je průběžně doplňována.
Ve dne hraji roli korektního respondenta a po nocích vytěžuji podklady do intervalu cca 10měsíční historie.
Ostatně ty máš přece také 2 své tváře.

Zlatý

Neskúmam,
pozorujem ľudí v rôznych situáciách

Zlatý

Psychologie je ve své podstatě sám život. A život je škola. Neustále se něčemu učíme,poznáváme,získáváme zkušenosti,osobně se rozvíjíme. Je to taková naše psychologie v kostce :-)
Já sice lidi nezkoumám,ale čím vším procházím,mi dává poznat,pochopit,naučit se a seberozvíjet se...
Psychologie mě i zajímá z odborného hlediska,nejraději bych o ní prostudovala vše....
Ale jak jsem psala,psychologie je život sám a "praxí" se nejvíce naučíme..:-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.