Zajímáte se o EVP-(fenomén elektronického hlasu)?Máte s tim nejaké zkušennosti,podařilo se vam treba neco nahrat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Slyšel jsem o tom

Dcera má takovou nahrávku, ale pomáhala jí s tím přes skype kamarádka, dcera neví, jak to přesně udělala.

Další odpovědi:

Zlatý

Slyšel jsem o tom

slyšela jsem o tom, ale zdá se mi nepravděpodobné, že to existuje je to něco jako vyvolávání duchů a věnovat tomu čas a platit za výzkum vědcům je zbytečné..můj názor

Diskuze k otázce

Zlatý

briketka10

není to o duších, ale něco podobného, jako nahrávky hlasů mrtvých apod. takže tomu nevěřím..
existují nahrávky jako velryb a netopýrů a jiných zvířat na naší planetě..

http://evp.help24.cz/
to je odkaz na stránku o paranormálním jevu EVP..

Zlatý

briketka10

myslím, že se někdo na netu na Vaše konto baví a Vy tomu věříte ! já tomu prostě nemůžu uvěřit jako, že bůh není !

Zlatý

kapka

Aha, to je něco o duchách... To jsem tedy nevěděla, myslela jsem, že se bavíme jen o nahrávání na pc, tedy živých lidí... :-)

Petrian

Jestli se tim nekdo skutecne zabyva,tak mi napiste na email.Beru to zcela vazne a rad se o tom dozvim nove veci.Muzem i na dalku spolupracovat.

Zlatý

kapka

No, spíš jsem myslela, že nám dáte nějaký odkaz na program v pc, Vy. Jestli takový program tedy je.

Petrian

Jiste program k EVP je,ja vcera stahnul dva.Prvni se jmenuje audacity a je v cestine,nebo napiste do vyhledavace "EVP maker".Ja se ted na nich zaucuju,tak by se mi taky hodila nejaka rada.

Zlatý

kapka

O audacity jsem slyšela. Můžu pak zapojit do pc sluchátka s mikrofonem a tak něco nahrát?

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.