Bronzový

Zajímalo by mne, čím se živíte, kdo kde pracujete.

Doplňuji:
Žádná odpověď? To se za sebe vážně tak stydíme?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Spíš je už docela pozdě...
Já studuju. A příležitostně si přivydělávám novinařinou, které se asi budu po škole i věnovat... nutno dodat, že ne tou bulvární; baví mě psát spíš o cestování, vědě, technice, objevech a tak.

Další odpovědi:

Pokročilý

Živím se jídlem,zapíjím to vodou a pracuji jako ďas :-)

Zlatý

Já dělám svému manželovi protože podniká papíry,pracuji ještě v jedné firmě která se zabývá bankrotem a uzavírání smluv (Flexi pojištění,úrazové pojištění atd)

Zlatý

Nepracuji jsem důchodce.

Bronzový

účetní u soukromé firmy (zaměstnanec) + provozuji armyshop (OSVČ)

Zlatý

Moje původní povolání je dětská zdravotní chirurgická sestra.Teď dělám kosmetiku a pedikůru na ŽL.

Bronzový

Já jsem původně fotografka, teď se živím tím, že vyrábím vyšívaná svatební oznámení..

Bronzový

V zemědělství-chovatelka

Stříbrný

Jsem školník na základní škole

Pokročilý

já pracuji v letectví

Pokročilý

já nepracuji nikde,ale chtěl bych.Do důchodu 2roky,už nikoho nezajímám.Živím se z fondu,který jsem si sám vytvořil,protože vím,že stát se na každého vys....

Zlatý

Jak jste ráčil napsat tuším předevčírem, nic nedělám a hýřím z tučné penze.

Pokročilý

Jsem důchodce, chatuji na Internetu, pomáhám shánět nezaměstnanému synovi práci. Před několika dny jsem dostal tady typ na agenturu Práce.cz. Je to prča, ale brigádu tam dneska sehnala moje manželka, rovněž důchodkyně. Zjišťuji, že tento server "žije"...

Bronzový

Pracuji jako opravář v papírenství.

Zlatý

Momentálně bez zaměstnání,jinak chůva na plný úvazek hlídám vnučku než najdu práci.

Diskuze k otázce

Marin

Já jsem z Prahy a pracuji v call centru už nějakou dobu a jsem naprosto spokojen, i když bych to před pár lety určitě neřekl :-)

Dasavenclo

Marine ahoj. Píši, protože píšeš, že jsi z Prahy. Já mám jednu brigádu, ale sháním druhou, napadlo mě, že bych zkusila právě call centrum, myslím, že tam kde děláš nabírají? Jak je to tam časově rozdělené, dá se to zkombinovat, když mám druhou brigádu?
Já vim, že je rozdíl v těch call centrech, proto se zajímam, když někdo něco doporučí právě. Můžu se zeptat, v kterém to pracuješ?

Marin

Daso určitě by se to skloubit dalo, nabírají stále. Zkus tam cinknout nebo poslat cv.
Směny jsou rozdělené od pondělí do pátku na 8-14, 14-20, 12-20, 8-16, 16-20, víkendové směny se nedělí.
Takže myslím, že není problém.
Dělám ve Formica group (formicagroup.cz)
Tak to můžeš zkusit.

Dasavenclo

jee! Moc děkuju, fakt! To by bylo super, to by mohlo vyhovovat, tak já si tam zkusím zavolat nebo poslat cv, jsem zvědavá, díky ale moc za doporučení a informaci!

Marin

No není zač, už jsi někam postoupila? Nebo už jsi tam byla?

Dasavenclo

Byla jsem tam včera a vypadá to, že tam nastoupím :-) Tak jsem ráda, zkusím to a uvidím. Časově to půjde skloubit, takže jsem ráda.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2420
Zlatý Drap 1491
Zlatý quentos 1220
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.