SajmonModer

Zajímalo by mne, čím se živíte, kdo kde pracujete.

Doplňuji:
Žádná odpověď? To se za sebe vážně tak stydíme?

Nejlepší odpověď
Terryle

Spíš je už docela pozdě…
Já studuju. A příležitostně si přivydělávám novinařinou, které se asi budu po škole i věnovat… nutno dodat, že ne tou bulvární; baví mě psát spíš o cestování, vědě, technice, objevech a tak.

Další odpovědi
Chytrolín

Živím se jídlem,zapíjím to vodou a pracuji jako ďas 🙂

panenka

Já dělám svému manželovi protože podniká papíry,pracuji ještě v jedné firmě která se zabývá bankrotem a uzavírání smluv (Flexi pojištění,úrazové pojištění atd)

aramah

Nepracuji jsem důchodce.

fablen

účetní u soukromé firmy (zaměstnanec) + provozuji armyshop (OSVČ)

hanny 2

Moje původní povolání je dětská zdravotní chirurgická sestra.Teď dělám kosmetiku a pedikůru na ŽL.

Džanička

Já jsem původně fotografka, teď se živím tím, že vyrábím vyšívaná svatební oznámení..

stana73

V zemědělství-chovatelka

Rocker

Jsem školník na základní škole

Paulovič

já pracuji v letectví

dedeg

já nepracuji nikde,ale chtěl bych.Do důchodu 2roky,už nikoho nezajímám.Živím se z fondu,který jsem si sám vytvořil,protože vím,že stát se na každého vys…

dudu

Jak jste ráčil napsat tuším předevčírem, nic nedělám a hýřím z tučné penze.

Sober

Jsem důchodce, chatuji na Internetu, pomáhám shánět nezaměstnanému synovi práci. Před několika dny jsem dostal tady typ na agenturu Práce.cz. Je to prča, ale brigádu tam dneska sehnala moje manželka, rovněž důchodkyně. Zjišťuji, že tento server „žije“…

franku

Pracuji jako opravář v papírenství.

dědapetr

Momentálně bez zaměstnání,jinak chůva na plný úvazek hlídám vnučku než najdu práci.

Jakub Tlapal

Já pracuju v realitách. Dřív jsem sjednával schůzky pro makléře a teď mě přesunuly kousek jinam, takže je nejen akvizice nových klientů na odbornících z call centra a musím uznat, e jim to jde líp než mě. Tak možná proto ta změna 😁 . Jsem rád, že mě nevyhodili, jen přesunuli jinam. Mě to volání stejně moc nebavilo.

Marin

Já jsem z Prahy a pracuji v call centru už nějakou dobu a jsem naprosto spokojen, i když bych to před pár lety určitě neřekl 🙂

Dasavenclo

Marine ahoj. Píši, protože píšeš, že jsi z Prahy. Já mám jednu brigádu, ale sháním druhou, napadlo mě, že bych zkusila právě call centrum, myslím, že tam kde děláš nabírají? Jak je to tam časově rozdělené, dá se to zkombinovat, když mám druhou brigádu?
Já vim, že je rozdíl v těch call centrech, proto se zajímam, když někdo něco doporučí právě. Můžu se zeptat, v kterém to pracuješ?

Marin

Daso určitě by se to skloubit dalo, nabírají stále. Zkus tam cinknout nebo poslat cv.
Směny jsou rozdělené od pondělí do pátku na 8–14, 14–20, 12–20, 8–16, 16–20, víkendové směny se nedělí.
Takže myslím, že není problém.
Dělám ve Formica group (formicagroup.cz)
Tak to můžeš zkusit.

Dasavenclo

jee! Moc děkuju, fakt! To by bylo super, to by mohlo vyhovovat, tak já si tam zkusím zavolat nebo poslat cv, jsem zvědavá, díky ale moc za doporučení a informaci!

Marin

No není zač, už jsi někam postoupila? Nebo už jsi tam byla?

Dasavenclo

Byla jsem tam včera a vypadá to, že tam nastoupím 🙂 Tak jsem ráda, zkusím to a uvidím. Časově to půjde skloubit, takže jsem ráda.