Avatar uživatele
SajmonModer

Zajímalo by mne, čím se živíte, kdo kde pracujete.

Doplňuji:
Žádná odpověď? To se za sebe vážně tak stydíme?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? aramah, hanny 2 před 4803 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Terryle

Spíš je už docela pozdě…
Já studuju. A příležitostně si přivydělávám novinařinou, které se asi budu po škole i věnovat… nutno dodat, že ne tou bulvární; baví mě psát spíš o cestování, vědě, technice, objevech a tak.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Chytrolín

Živím se jídlem,zapíjím to vodou a pracuji jako ďas 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Já dělám svému manželovi protože podniká papíry,pracuji ještě v jedné firmě která se zabývá bankrotem a uzavírání smluv (Flexi pojištění,úrazové pojištění atd)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Nepracuji jsem důchodce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

účetní u soukromé firmy (zaměstnanec) + provozuji armyshop (OSVČ)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Moje původní povolání je dětská zdravotní chirurgická sestra.Teď dělám kosmetiku a pedikůru na ŽL.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já jsem původně fotografka, teď se živím tím, že vyrábím vyšívaná svatební oznámení..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stana73

V zemědělství-chovatelka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Jsem školník na základní škole

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Paulovič

já pracuji v letectví

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dedeg

já nepracuji nikde,ale chtěl bych.Do důchodu 2roky,už nikoho nezajímám.Živím se z fondu,který jsem si sám vytvořil,protože vím,že stát se na každého vys…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dudu

Jak jste ráčil napsat tuším předevčírem, nic nedělám a hýřím z tučné penze.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sober

Jsem důchodce, chatuji na Internetu, pomáhám shánět nezaměstnanému synovi práci. Před několika dny jsem dostal tady typ na agenturu Práce.cz. Je to prča, ale brigádu tam dneska sehnala moje manželka, rovněž důchodkyně. Zjišťuji, že tento server „žije“…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
franku

Pracuji jako opravář v papírenství.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dědapetr

Momentálně bez zaměstnání,jinak chůva na plný úvazek hlídám vnučku než najdu práci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Já pracuju v realitách. Dřív jsem sjednával schůzky pro makléře a teď mě přesunuly kousek jinam, takže je nejen akvizice nových klientů na odbornících z call centra a musím uznat, e jim to jde líp než mě. Tak možná proto ta změna 😁 . Jsem rád, že mě nevyhodili, jen přesunuli jinam. Mě to volání stejně moc nebavilo.

Avatar uživatele
Marin

Já jsem z Prahy a pracuji v call centru už nějakou dobu a jsem naprosto spokojen, i když bych to před pár lety určitě neřekl 🙂

před 3373 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dasavenclo

Marine ahoj. Píši, protože píšeš, že jsi z Prahy. Já mám jednu brigádu, ale sháním druhou, napadlo mě, že bych zkusila právě call centrum, myslím, že tam kde děláš nabírají? Jak je to tam časově rozdělené, dá se to zkombinovat, když mám druhou brigádu?
Já vim, že je rozdíl v těch call centrech, proto se zajímam, když někdo něco doporučí právě. Můžu se zeptat, v kterém to pracuješ?

před 3371 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Marin

Daso určitě by se to skloubit dalo, nabírají stále. Zkus tam cinknout nebo poslat cv.
Směny jsou rozdělené od pondělí do pátku na 8–14, 14–20, 12–20, 8–16, 16–20, víkendové směny se nedělí.
Takže myslím, že není problém.
Dělám ve Formica group (formicagroup.cz)
Tak to můžeš zkusit.

před 3367 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dasavenclo

jee! Moc děkuju, fakt! To by bylo super, to by mohlo vyhovovat, tak já si tam zkusím zavolat nebo poslat cv, jsem zvědavá, díky ale moc za doporučení a informaci!

před 3363 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Marin

No není zač, už jsi někam postoupila? Nebo už jsi tam byla?

před 3357 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dasavenclo

Byla jsem tam včera a vypadá to, že tam nastoupím 🙂 Tak jsem ráda, zkusím to a uvidím. Časově to půjde skloubit, takže jsem ráda.

před 3353 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek