Zlatý

Zajímalo by mě, kde jste?

Možná se mi to jen zdá, ale nějak mi tu chybí společnost lidí, kteří vždy odpovídají. Copak tady dnes nejsou? Nebo je takové horko, že už odpadli?
Kde tedy jsou např. Quentos, Standa, Jahoda, Panenka, Mosoj, Kropítko, Annas, večernice a další?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tak já tady jsem :-) U nás bylo dnes opravdu velké horko, přežila jsem, ale k odpadnutí jsem neměla daleko :-) Jsem ráda, že zde mohu být s vámi, protože je to pro mne radost. Narozdíl od toho, že zítra jedu k tomu kožnímu na vyšetření. Doktorů se bojím jako čert kříže, tudíž mám nervy v pr**li. Zítra se ozvu, jak jsem dopadla. Snad dobře. Musíte držet palečky a zmáknu to :-)

Další odpovědi:

Zlatý

Jsem zde a věnuji se fotografii a také trochu výdělečné činnosti. Buhužel, odpovědi.cz mně životní úroveň důchodce nezvýší, ale na druhou stranu zase trochu vytříbí slábnoucí mozek, což také není k zahození.
Doplňuji:
Pane jo - tolik přítomných než jsem to dopsal.

Zlatý

jsem tu ;{)> jen se věnuju větší měrou překládání. Od pátka do neděle tu budu teprve skutečně absentovat...

Zlatý

Já jsem ta další, ale teď jsm dorazila juknout.

Zlatý

Ahoj Mirku už jsem zpět :-)

Zlatý

Miroslave, potěšilo mě, že jste si všiml mé nepřítomnosti. Nemýlim-li se, psal jste svůj příspěvek kolem půlnoci. Já se už povaluji v posteli a trpím, protože opět nějaký ohleduplný soused se ohřívá tím, že pálí pneumatiky.

Kropítko si po boji o zlato vzala dovolenou.

Bronzový

Tak já jsem si tento týden opravdu "protrpěla" odpolední směnu a dnešek byl snad ze všech dnů nejhorší. Na zítřek a další dny jsme si vzala dovolenou, protože opravdu v takových vedrech se nedá normálně pracovat a přemýšlet už vůbec ne. Ikdyž jsem do sebe nalila minimálně 3 l tekutin, mozek byl stejně přehřátý. Takže před chvílí jsem vylezla ze sprchy a teď tu budu trošku ponocovat. Okno mám otevřené a konečně se dá normálně fungovat.

Zlatý

... a dalsi? Ted se nas par urazilo :o)

Bronzový

Sice nejsem z těch co odpovídají stále...
Dívám se právě na nový film Cvokař (teď mám pauzu)- vynikající. Dlouho jsem byl mrzutý, že nevidím zajímavý film, ale naštěstí se objevil tento, psychologický, s výborným obsazením: Kevin Spacey, Robin Williams... Doporučuji
http://www.csfd.cz/…

Bronzový

Vratil jsem se z prace a mezi ovlazovanim v bazenku a kontrolou PC tez griluji kure na rostu na veceri. Ted je u me 6.42 PM.

Zlatý

Tady,ty mě nevidíš???? Už minule jsem ti psala,že když se neuvidíme,tak nevadí,že se nahmatáme.....ty jsi nehmatal,viď?????

Bronzový

Jsem tady a živá,jenže stále pracující osoba.Mojí přítomností zde si právě užívám docela slušný relax,ale ještě musím odskakovat.Letos byla hnusná zima a já se zařekla,že si pak nebudu stěžovat na teplo a toho se taky držím.Tak že jsem neodpadla a snad ani neodpadnu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 881
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 861
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.