hanulka11

Zahrádkáři-co děláte v zimě když zahrada odpočívá?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak třeba oprava a údržba nářadí. No a jinak nabírám síly do dalšího zahrádkářského roku, plánuji co kde naseju, vysadím a tak.

Další odpovědi
irij

Přebírám a vyhazuju shnilá jablka, dobrá pojídám, rozviklám si zuby pojídáním křížal a suchých švestek, a přemýšlím, co na jaře už nevyseju, abych měl míň práce. A na jaře-zas mám plno práce a žádný volný záhon.

jarm

Odpočívám také i když mě to zrovna netěší.

fofbal

Tohle je fakt dobré- projít si zahrádkářské časopisy pro osvěžení paměti. Nebo- plánovat si co kam dám na jarní zahradě, co si připravím na únorové výsevy a od koho, myšleno podnik s osivy.
A také se na ni jít někdy podívat.!!

hanulka11

irij fakt jsem se zasmála při čtení odpovědi, dík a dobrou noc