Pokročilý

Záhada u hradu Sukoslav

Můžete mi někdo poradit jak se mi dostal zloděj do zamčeného Renaulta Scénic r.v.2001? Stála jsem u hradu v Kostomlatech a po návratu jsem zjistila, že ze skříňky spolujezdce se ztratily dvě ze čtyř krabiček mentolových bonbonů a z tašky v zavazadlovém prostoru, kde byl velký nákup jsme měli mimo jiné dva sáčky pomerančů, jeden se ztratil. Nemám jiné vysvětlení než, že mi auto někdo otevřel, ale jak???
Doplňuji:
Nikoho jsem nevezla, fakt si to nedovedu vysvětlit :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Tak auto se nechá otevřít mnoha způsoby, ať už vydrátkování (vyháčkováním), vymíčkováním atd.
Podle zmizelého obsahu to, ale tipuji na nějaké děti. Spíš zůstaly jedny dveře nezamčené a děcko toho "využilo". Jestli je tam centál, překontroloval bych jestli opravdu všech pět dveří zamyká. Mohlo by se stát, že příště by to nebyla jen dronost.

Další odpovědi:

Zlatý

Pachatel byl odhalen. Jmenuje se Alzheimer a je to známý recidivista. Pozor na něj!
Doplňuji:
K nám taky (zatím) občas zavítá.

Stříbrný

A nevezla jsi třeba předtím někoho,kdo to vzal třeba omylem?Pro zloděje není problém auto otevřít a zase zamknout,ale zvláštní,že by ti vzal jen polovinu bonbonů a pomerančů.Normální zloděj by vzal všechno,když už do auta vnikl.

Zlatý

Zřejmě přes okno, pomocí provázku. Když se to umí je to minutka.

Zlatý

a bolo to Vaše auto?

inak by som túto záhadu nechal zaniesť do kroniky hradu Sukoslav, možno to priláka nejakých záhadológov. A turistov, samozrejme.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 622
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.