Heřman

Záhada nebo úplná blbost.

Jedno místo v lese má asi 30 stromů a všechny když rozříznete u kmenu tak uvnitř kmenu jsou dráty od zdola nahoru až do výšky 2 metrů co to má znamenat a proč tam jsou ty dráty.

Nejlepší odpověď
Drap

Když byl les mlady, byl tam plot. Drát zarostl do stromu a zbytek plotu zrezivěl a rozpadl se. Občas se nachází ve stromech takovéto věci. Nejčastěji asi ještě z války, z míst kde se bojovalo, tak kousky olova a střepiny z granátů.

Další odpovědi
hanulka11

Nevím proč jsou tam dráty a jak víš že tam jsou …ty jsi ty stromy řezal?????