postcd

Žádost o přijetí k výuce a výcviku (ŘP) – k čemu chtějí vyplnit „obecní úřad obce s rozšířenou působností“?

z jakého důvodu potřebují aby to bylo vyplněno? a případně jak zjistit jestli je to ten úřad v obci, nadřízené obci a nebo je lepší dát ten ve městě?

Odpovědi
cochee

Nejspíš proto, že po úspěšném absolvování ti ten OÚOsRP vydá řidičák. Tak aby se vědělo, se kterým OÚOsRP má autoškola jednat. Obyčejný obecní úřad, to jest bez rozšířené působnosti, řidičský průkaz nevydává.