Terryle

Záchod se nesmí používat, dokud je vlak ve stanici

  • poměrně pochopitelně. Jak to ale je se záchody v modernizovaných vlacích, jako jsou žluté Regionovy? Tam žádná varovná „staniční“ cedulka není a obsah toalety se odsává, nepropadává to dolů jako u starých záchodů. Je to řešeno chemickým „zásobníkem“, kterej se po dojezdu do cílové stanice odsaje, nebo to taky jde ven?

Doplňuji:
Dík za všecky odpovědi! Až se budou příště ve vlaku cizí děti držet za pindíka a zoufale kňučet „kdy už pojedeme, já musím“, budu dělat chytrou a pošlu je do oné místnosti hned :o)
Reakce kdyžtak zase v diskusi, ja?

Nejlepší odpověď
Alesh

Logicky:
staré vlaky – záchod = díra, vidět na koleje → exkrement do kolejiště = ve stanici riziko šlápnutí do ho…
nové vlaky – záchod = chemický, uzavřená nádoba → exkrement do nádoby = ve stanici bez rizika šlápnutí do ho…

Další odpovědi
arygnoc

ano.

u moderních vlaků jsou chemické záchody, lze jít na potřebu i ve stanici.

www

Ano, nejde ven, ale likviduje se jako u letadel, někde mimo.

Berušinka

Tak to netuším =) Ale u těch „starých“ vlaků jsem se s žádnou cedulkou nesetkala =D … spíš jde o ten pocit přímo toho člověka =D =D =D

hanulka11

dnes už v nových vlacích jsou WC uzavřeného typu, jednou jsem četla článek v časopise.

ale to si mi něco Terryle připomněla
letěli jsme před časem z Kréty a letadlo bylo přistaveno a my nastupovali již po schůdcích …a najednou šílený zápach no fakt děs …na rozpálenou plochu vypustili WC – no byl to šok pro všechny …jistě vím, že to tak asi dělají , ale proč před lidmi …no comment

Terryle

Muhehe, já věděla, proč jsem první přesnou odpověď neoznačila za nejlepší a otázku nezamknula… :oD

Hanulka: jako vážně? To se mi fakt nechce věřit. Asi měli na letišti porouchanej hovnocuc… no nicméně tohle se mi stát, tak se toho letiště budu příště bát :oD Když nedokážou zabezpečit ani odvoz obsahu záchodů, bála bych se i toho ostatního, co dělá letiště letištěm :oD

hanulka11

ano je to tak na 100% bylo to v
Heraklionu, nastupovala jsem s prsty na nose a nejen já víckrát jsem odtud neletěla ,protože lítám každý rok jinam