Avatar uživatele
Terryle

Záchod se nesmí používat, dokud je vlak ve stanici

  • poměrně pochopitelně. Jak to ale je se záchody v modernizovaných vlacích, jako jsou žluté Regionovy? Tam žádná varovná „staniční“ cedulka není a obsah toalety se odsává, nepropadává to dolů jako u starých záchodů. Je to řešeno chemickým „zásobníkem“, kterej se po dojezdu do cílové stanice odsaje, nebo to taky jde ven?

Doplňuji:
Dík za všecky odpovědi! Až se budou příště ve vlaku cizí děti držet za pindíka a zoufale kňučet „kdy už pojedeme, já musím“, budu dělat chytrou a pošlu je do oné místnosti hned :o)
Reakce kdyžtak zase v diskusi, ja?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? anonym, quentos, Berušinka, iceT, Jikra, dědapetr, anonym před 4675 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Alesh

Logicky:
staré vlaky – záchod = díra, vidět na koleje → exkrement do kolejiště = ve stanici riziko šlápnutí do ho…
nové vlaky – záchod = chemický, uzavřená nádoba → exkrement do nádoby = ve stanici bez rizika šlápnutí do ho…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

ano.

u moderních vlaků jsou chemické záchody, lze jít na potřebu i ve stanici.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Ano, nejde ven, ale likviduje se jako u letadel, někde mimo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Berušinka

Tak to netuším =) Ale u těch „starých“ vlaků jsem se s žádnou cedulkou nesetkala =D … spíš jde o ten pocit přímo toho člověka =D =D =D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

dnes už v nových vlacích jsou WC uzavřeného typu, jednou jsem četla článek v časopise.

ale to si mi něco Terryle připomněla
letěli jsme před časem z Kréty a letadlo bylo přistaveno a my nastupovali již po schůdcích …a najednou šílený zápach no fakt děs …na rozpálenou plochu vypustili WC – no byl to šok pro všechny …jistě vím, že to tak asi dělají , ale proč před lidmi …no comment

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Terryle

Muhehe, já věděla, proč jsem první přesnou odpověď neoznačila za nejlepší a otázku nezamknula… :oD

Hanulka: jako vážně? To se mi fakt nechce věřit. Asi měli na letišti porouchanej hovnocuc… no nicméně tohle se mi stát, tak se toho letiště budu příště bát :oD Když nedokážou zabezpečit ani odvoz obsahu záchodů, bála bych se i toho ostatního, co dělá letiště letištěm :oD

před 4675 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hanulka11

ano je to tak na 100% bylo to v
Heraklionu, nastupovala jsem s prsty na nose a nejen já víckrát jsem odtud neletěla ,protože lítám každý rok jinam

před 4675 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek