Zlatý

Záchod se nesmí používat, dokud je vlak ve stanici

- poměrně pochopitelně. Jak to ale je se záchody v modernizovaných vlacích, jako jsou žluté Regionovy? Tam žádná varovná "staniční" cedulka není a obsah toalety se odsává, nepropadává to dolů jako u starých záchodů. Je to řešeno chemickým "zásobníkem", kterej se po dojezdu do cílové stanice odsaje, nebo to taky jde ven?
Doplňuji:
Dík za všecky odpovědi! Až se budou příště ve vlaku cizí děti držet za pindíka a zoufale kňučet "kdy už pojedeme, já musím", budu dělat chytrou a pošlu je do oné místnosti hned :o)
Reakce kdyžtak zase v diskusi, ja?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Logicky:
staré vlaky - záchod = díra, vidět na koleje -> exkrement do kolejiště = ve stanici riziko šlápnutí do ho...
nové vlaky - záchod = chemický, uzavřená nádoba -> exkrement do nádoby = ve stanici bez rizika šlápnutí do ho...

Další odpovědi:

Zlatý

ano.

u moderních vlaků jsou chemické záchody, lze jít na potřebu i ve stanici.

Zlatý

Ano, nejde ven, ale likviduje se jako u letadel, někde mimo.

Stříbrný

Tak to netuším =) Ale u těch "starých" vlaků jsem se s žádnou cedulkou nesetkala =D ... spíš jde o ten pocit přímo toho člověka =D =D =D

Zlatý

dnes už v nových vlacích jsou WC uzavřeného typu, jednou jsem četla článek v časopise.

ale to si mi něco Terryle připomněla
letěli jsme před časem z Kréty a letadlo bylo přistaveno a my nastupovali již po schůdcích ...a najednou šílený zápach no fakt děs ....na rozpálenou plochu vypustili WC - no byl to šok pro všechny ...jistě vím, že to tak asi dělají , ale proč před lidmi ...no comment

Diskuze k otázce

Zlatý

Terryle

Muhehe, já věděla, proč jsem první přesnou odpověď neoznačila za nejlepší a otázku nezamknula... :oD

Hanulka: jako vážně? To se mi fakt nechce věřit. Asi měli na letišti porouchanej hovnocuc... no nicméně tohle se mi stát, tak se toho letiště budu příště bát :oD Když nedokážou zabezpečit ani odvoz obsahu záchodů, bála bych se i toho ostatního, co dělá letiště letištěm :oD

Zlatý

hanulka11

ano je to tak na 100% bylo to v
Heraklionu, nastupovala jsem s prsty na nose a nejen já víckrát jsem odtud neletěla ,protože lítám každý rok jinam

Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 624
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 572
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 218
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.