zzzzz

Začali už u vás v obchodech vánoce?

Dnes jsem byla v kauflandu a už tam mají vystavené čokoládové mikuláše a kolekce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Bedy

ne

Dnes jsem byl ve dvou diskontech (Lidl a Penny Market) a naštěstí jsem tam nic takového neviděl. Stále potřeby pro děti do škol.

Další odpovědi
redy

ne

To by se mnou šlehlo :)

honza19hk

ne

Doplňuji:
nestraš s vánocema !

melanie

ne

Doplňuji:
Ještě je období „Zpátky do školy“ a „Hurá do školy“ a všude jsou sešity a batohy.Byli jsme v Glóbuse, lidlu, kauflandu

Mapel

jiná odpověď

Doplňuji:
Já je mám celý rok. Pokrývám akorát běžný náklady, ale už jsem si od Ježíška objednal kleště.