Avatar uživatele
mia 622

Zabíjí BIS lidi?

Myslíte, že BIS zabíjí nebo ubližuje lidem? Jestli je mučí při výsleších, dělá na nich tajné pokusy nebo je zabíjí, tak aby to vypadalo jako sebevražda či nehoda? Zabíjí taky emigranty v zahraničí a unáší je odtamtud? Které lidi zabíjí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3020 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gecco

Porid si plysaka – ať mas s kým usinat…
___
A nechtej se do spárů BIS dostat…
😉

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kodl67

Já si spíš myslím jestli nemáš moc bujnou fantazii

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Zaibatsu

BIS není rozvědka, je to kontrarozvědka. Většinou tak jenom zjišťuje informace. Nikoho ani nevyslýchá, sou to podle mě spíš tajný agenti, co se někam vetřou ale samotný nikoho nezadržej, nezatknou, spíš je potom naprášej policii. Co ale dělá UZSI, což je skutečně rozvědka, to je otázka. Nečekal bych ale žádný terno, bude to spíš poštovní adresa pro doručování tipů spřátelenejch výzvědnejch služeb.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

BIS ne, to není KGB.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BANAN93

naše zahraniční lupiče by měli unášet „lovci lebek“ ale moc to nedelají bohužel :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

… nesmíš moc koukat na televizi … to víš,není šprochu,aby na něm nebylo pravdy trochu …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nemyslím. politolog ve službách BIS nebude zlej

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Ze zahraničí těžko někoho budou unášet, BIS je kontrarozvědka a podle zákona operuje jenom na našem území. V zahraničí operuje naše druhá zpravodajská služba UZSI.

Upravil/a: Lamalam

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

myslím že je to součást jejich profese, namnoze jsou to pohrobci SNB, StS a dřívější praxe se jim moc hodí

pracuji pro temný síly, maskujou mě černý kníry
ďáblu duši zaprodal, na rozkaz jsem mordoval
za dolary matičko, udělal bych všecičko…
znáte to

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek