mia 622

Zabíjí BIS lidi?

Myslíte, že BIS zabíjí nebo ubližuje lidem? Jestli je mučí při výsleších, dělá na nich tajné pokusy nebo je zabíjí, tak aby to vypadalo jako sebevražda či nehoda? Zabíjí taky emigranty v zahraničí a unáší je odtamtud? Které lidi zabíjí?

Nejlepší odpověď
gecco

Porid si plysaka – ať mas s kým usinat…
___
A nechtej se do spárů BIS dostat…
😉

Další odpovědi
kodl67

Já si spíš myslím jestli nemáš moc bujnou fantazii

Zaibatsu

BIS není rozvědka, je to kontrarozvědka. Většinou tak jenom zjišťuje informace. Nikoho ani nevyslýchá, sou to podle mě spíš tajný agenti, co se někam vetřou ale samotný nikoho nezadržej, nezatknou, spíš je potom naprášej policii. Co ale dělá UZSI, což je skutečně rozvědka, to je otázka. Nečekal bych ale žádný terno, bude to spíš poštovní adresa pro doručování tipů spřátelenejch výzvědnejch služeb.

honza19hk

BIS ne, to není KGB.

BANAN93

naše zahraniční lupiče by měli unášet „lovci lebek“ ale moc to nedelají bohužel :D

Mc Merkurion

… nesmíš moc koukat na televizi … to víš,není šprochu,aby na něm nebylo pravdy trochu …

anonym

nemyslím. politolog ve službách BIS nebude zlej

Lamalam

Ze zahraničí těžko někoho budou unášet, BIS je kontrarozvědka a podle zákona operuje jenom na našem území. V zahraničí operuje naše druhá zpravodajská služba UZSI.

lexx

myslím že je to součást jejich profese, namnoze jsou to pohrobci SNB, StS a dřívější praxe se jim moc hodí

pracuji pro temný síly, maskujou mě černý kníry
ďáblu duši zaprodal, na rozkaz jsem mordoval
za dolary matičko, udělal bych všecičko…
znáte to