pizlicka

Za kolik kč ročně pronajímat zahradu?

Uherské hradiště,zahrada velká 1100 metrů čtverečních,je tam kurnik pro slepice,jeden ořech,rybíz.ne­tuším,za kolik ročně pronajímat.

Odpovědi
ivzez

Za tolik, kolik bude zájemce ochoten zaplatit. Poradím poptat
se v okolí → nevíme, kde chcete zahradu pronajmout, ani jaké
ceny tam jsou obvyklé.

klumprt

Zkus odhadnout, kolik bude nájemci ročně zahrada vynášet. Jakou hodnotu budou mít vajíčka, ořechy, rybíz a další věci co zahrada může vyprodukovat. Nájemné musí být nižší než výnos ze zahrady a to dostatečně tak, aby zbytek byl pro nájemce stále zajímavý.

Drap

Nepronajímám , sám využívám. Soused pronajímá cca 500 m a platí 300 Kč za rok. Zahrada je celá obdělávána a plná stromů

Kryšpín

Záleží jak komu, bezdomovec, obyčejný člověk, neobyčejný člověk, podnikavec, podnikatel, farmář, milionář a.p.