Pokročilý

Za jakých podmínek se zdají sny?

Nikdy se mi nic nezdá a teď hned 2 noci za sebou. Jsem úplně nevyspaná. Za jakých podmínek se zdají sny? A co dělat, ať se nezdají? (chci se vyspat) :D

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Další odpovědi:

Bronzový

Sny se zdají úplně každému a za noc je jich hned několik, jenom si je většinou nepamatujeme. Zdát se Vám budou, když si dáte Trittico a zpomenout by jste je měla, když Vás něco prudce vzbudí (třeba budík). Jinbak, aby de Vám nezdáli, doporučuji cca 2 - 3 hod. před spaním nejíst, jinak dáváte mozku potravu a ten pak pracuje - vytváří Vám sny. Podle mne jsou ale sny užitečné, řeknou Vám čemu by jste měla věnovat pozornost (viz názory o snech od Dr. Freuda).

Stříbrný

Spánek má vlastně několik různých fází a někdy se nevypnou všechny přihrádky v mozku. A srtaší ho starosti. Vždyť si to vemte je to hrozně složitej počítač.Celý život se vám tam ukládají informace. Naučit se mluvit chodi psát a číst. Komunikovat z okolím škola. Jako malý jsem se hrozně těšil až vyjdu ze školy a už tam nebudu muset. Pak jsem šel do učení, a vlastně se učím celý život. Například teď s počítačem. 15 vnuk to ovládá líp jak já. Poraďte se se svým doktorem.Můj děda si večer dával šlávtruňk,štamprdličku. Někomu pomůžou procházky. Jinému studená sprcha, knížka při tom zapomenu na trable a starosti mne i uspí televize občas mi hraje celou noc.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.