lerak14

Za jak dlouho začínáte po probuzení fungovat?

Nejlepší odpověď
anonym

hned sotva otevřu oko

Další odpovědi
Miroslavst

Hned, sotva otevřu oči.

verka

Za dvě, tři, čtyři hodiny. Pan Werich to přirovnával k egzumaci, tak asi tak nějak.

cukrar

asi 5 minut nežli zazvoní budík, vyskočím a jakmile zjistím že žiju, bude určitě krásný den.

GM

Hned, otevřu oči, vstanu a jdu.

anonym

Jak uvidím hodiny, hned se proberu a mažu makat.

ReHu

Je to růzuně dlouho. Podle toho, v kolik vstávám.
Vždycky začínám fungovat až kolem 10. – 11. hod.
Vzůru sice jsem, ale očka se mi stejně zavírají. Budím se po cca 8 hodinách spánku.

panenka

Tak zhruba do 5 minut

vecernice

Většinou ráno funguju tak automaticky,že ani nevím ,že jsem vzhůru.Prostě chci něco udělat a zjistím,že už jsem to udělala.Po ránu běhám jak blázen a snažím se probudit.Až tak po dvou hodinách si plně uvědomuji realitu.Ty rána mě jednou zabijou…

Martina S.

Po první ranní cigaretě. Takže tak patnáct minut po probuzení.

mj81

Ať vstávám kdy vstávám, probouzím se nejdřív v osm nebo devět 🙂