Lumpy

Za jak dlouho se asi bude jezdit na vodík?

Získávání vodíku je prý moc náročné ne peníze ale zajímalo by mě za jak dlouho dojde ropa a nebude jiná možnost než jezdit na vodík.

Odpovědi
mj81

Aniž bych chtěl být pesimista, vzpomněl jsem si na nějaké povídání z 50. let, kde slibovali, že do roku 2000 budou vlaky i auta poháněna malými jadernými reaktory. Takže kdo ví, co bude.