peterd108

Za jak dlouho přijde balík do ruky od České pošty?

Dnes mi byl eshopem odeslán balík přes Českou poštu. Myslíte, že přijde zítra nebo až ve středu?

Nejlepší odpověď
Drap

Záleží odkud a v kolik hodin byl odesílán. Většinou přijde druhý den.

Další odpovědi
Emefej

Může přijít zítra, pozítří nebo ještě později. Záleží to na řadě okolností.

annas

Je to zasílka od soukromé osoby, nebo firmy? Firma oznámí, že posílá.
U soukromníka můžete jen předpokládat.

Záleží také na tom, odkud je, když místní pošta přebírá zásílky, uvádí čas, do kdy je balík předat, aby odeslala tentýž den atd.

Dostávám dost často balíky. Od jedné firmy hned další den. Pošta mně pošle dokonce SMS.

autacek

Tak to neví ani sami na poště, my můžeme jen hádat.