erevin

Kam mi přijde pošta?

Objednala jsem si přes internet zboží a zvolila jsem si poslat Českou poštou. Neví někdo, kam to má přijít? Na poštu a mně má přijít dopis nebo ke mně domů? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Emefej

Pokud je to balík do ruky, tak ty se normálně rozváží, pokud nebudeš doma, tak dají do schránky oznámení. Pokud je to balík na poštu, tak přijde na poštu a tobě přijde oznámení o tom, že tam je.

Další odpovědi
johana 56

Pokud na objednávce uvedete své telefonní číslo,Česká pošta Vás bude sms zprávou informovat o převzetí zásilky k dodání i s jejím evidečním číslem a pravděpodobným termínem.S pobočkou ČP v místě bydliště si následně můžete doručení dohodnout ve vyhovujícím čase.Při nezastižení rozvážkovou zásilkovou slubou najdete výzvu ve schránce.

magorvkleci

pošta se pokusí doručit balík domů a v případě nezastižení dá výzvu, že si to máš dojít vyzvednout na poštu

ve skutečnosti ti rovnou hodí do schránky tu výzvu, ať už doma jseš nebo ne

mají teď ale služby s opakovaným doručením, balík do ruky, balík na poštu a tak, ale to asi nebude tenhle případ

anonym

Většinou to je tak že to pošta doveze domů jak to není težšší třeba jak 15kg, a když se stane že to pošta dá na poštu tak vám dají lístek do shránky a informují vás o tom že máte určitou dobu na vyzvednutí balíku

Reezo

příjde to na adresu kterou jsi uvedla. Pokud jsi neuváděla adresu, tak bude lepší objednávku zrealizovat znovu popřípadě zavolat do obchodu jestli se nestala nějaká chyba někde…