Baromut

Za jak dlouho od utopení vyplave na hladinu 80kg mrtvola?

Nejlepší odpověď
Drap

Nedá se jednoznačně určit. Vliv na to má celá řada faktorů. Hloubka vody, teplota, atmosferický tlak, zda se jedná o vodu stojatou či tekoucí a také na ročním období.

Další odpovědi
Quimby

Jinak, to bývá kolem pár hodin třeba v rybníku. Souvisí to s posmrtnými změnami v těle. Ovšem třeba v řece je tělo unášeno proudem a nemusí se objevit vůbec.

bolak

A je v sudu?