Za jak dlouho jste se naučili bruslit?

Učim se bruslit.Po cca. pěti hodinách na ledě už zvládám středně rychle bruslit,pomaleji jet pozadu,zabrzdit když nejedu úplně naplno.To bude asi všechno.Nepřijde mi to nijak málo,ani hodně,ale zajímalo by mně,jak je to u ostatních.A třeba ještě za jak dlouho jste se naučili přešlapovat a další takový věci.BTW nemam dámský brusle,ale Kanady

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

nemam tuseni.... uz jako mrmous jsem mel kacenky ....ani si nepamatuju.. kdy jsem byl poprve na bruslich a uplne stejne to mam s plavanim ...proste bruslim a plavu dyl nez si pamatuju ... nebot jsem vyrostl u vody ....

Bronzový

To se uci deti v sesti letech, co jsi do ted vlastne delala(?),a za chvili se prijdes ptat, jak se naucit plavat nebo jezdit na kole(?)....; ale , kdyz te to bavi, tak se to naucis rychle a pekne,nemej obavy....

Zlatý

Zajímavější by bylo porovnávat, za jak dlouho jsme kdo bruslit zapomněli.

Stříbrný

Já ani nevim, jednu sezonu jsem se učila a naučila, pak jen pokaždé se musím rozjezdit a zas jezdim, jako čert, asi proto, že jezdím i na kolečkových. Ty dámský jsou lepší, mají zoubky, o které so můžeš opřít, u těch Kanad mi to chybí, tam jsem jen "prokluzovala" naprázdno, vůbec jsem se na nich neodvážila pozadu, vztekala jsem se, nešlo mi to na nich, dámský jsou lepší, bys viděla tu změnu :-)

Zlatý

Ehm, už mám přes padesát let, ale ještě jsem se nenaučil bruslit a už se to učit nebudu!

ja poprve vstoupil na led a hned jsem jezdil tkze u kazdeho to je jine ...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 245
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.